Hızlı Gelen Şöhret: Özacıt Dosyası

ben tekim

Yaz aylarının son günlerine gelmemizle birlikte magazin dünyası yeniden hareketlenmeye başladı. Son günlerde yazılıp çizilenlerden dolayı hepimiz Meryem Uzerli ve Tuğba Özacıt’ın hikayelerine odaklandık adeta. Yaşanan olayları kimimiz anlamadan yorumladı. Kimimiz destek verdi kimimiz ise genç sanatçılarımıza ağır eleştirilerde bulundular. Cupofman ekibi olarak (tek başıma) sizler için “Tuğba Özacıt” dosyasını hazırladık.

IMG_6810– “Memnunluk Oyunu” setinden bir sahne –

Tuğba hepimizin hayatına hatırlayacağınız üzere bu yaz gösterime giren “Memnunluk Oyunu” isimli filmle girdi. Kısa sürede onu sevdik ve bağrımıza bastık. O kadar çok sevildi ki son dönemin en büyük edebiyat eserlerinden biri olarak kabul edilen “Yatmadan Önce Yüz Marker Darbesi” isimli kitabında esin kaynağı oldu. Peki Tuğba bu noktaya nasıl geldi?

“Memnunluk Oyunu” isimli filmin gişede yakaladığı büyük başarıdan sonra (3 haftada 6 kişi izledi) arkadaşlarıyla birlikte Türkiye’nin gündemine oturdu ve attıkları her adım bizler için merak unsuru olmaya başladı. Kazandığı paralarla yaptığı çılgınlıklar uzun süre ekranlardan düşmedi.

raf– kendi tasarladığı ve kitaplarını koyduğu raf –

Şöhretinin ilk saatlerinde evimizin kızı olarak görüp bağrımıza bastığımız genç yıldızı ilerleyen günlerde mobilya seçiminden gece hayatına kadar acımasızca eleştirmeye başladık. Ama genç yıldız baskıları önemsemeden dilediği gibi yaşamaya devam etti. “Memnunluk Oyunu” filminden kazandığı 60 TL’yi tükettikten sonra ise Tuğba için yıkım zamanı başlamış oldu.

Şatafatlı hayatının tadına yeni yeni varmaya başlamışken parasızlıktan evindeki ocağı sattı genç yıldız öncelikle ve malesef bu haber magazin gündemini o kadar çok meşgul etti ki genç yıldızımız parasal sorunlarım yok ayaktayım demek için banka kredileriyle gecelerde boy göstermeye başladı.

soba– Ünlü oyuncunun ocağını sattıktan sonra yemeklerini pişirdiği soba –

Adeta yerli Lindsay Lohan’a dönüşen genç oyuncu arkadaşlarının desteğiyle uzun süre medyadan kaçmayı başarsa da yakın arkadaşı Bedia’nın bekarlığa veda partisinde kimliği belirlenemeyen bir arkadaşının telefonla çekip internete düşürdüğü pozlar yüzünden daha fazla medyadan saklanamadı.

kıbrıs şehitler cad– Geçtiğimiz günlerde Özgün Oba resimleri kendisinin çekmediğini ve vicdanının rahat olduğunu açıkladı –

Alsancak Gazi Kadınlar Sokağı’nda arkadaşlarıyla eğlenceden çıkan Tuğba Özacıt basın mensuplarını karşısında görünce hepimizi şaşırtan bir röportaj vererek alkolle olan imtihanından kalmıştı adeta: “Onlar Bülentlerle Gagalarla uğraşsınlar ben tekim!” diye söze başlayan genç yıldız saçmalamaya devam edince arkadaşları tarafında 63’e bindirilerek gazetecilerden kaçırıldı.

Bülent Ersoy Lady Gaga Leaving Her Hotel With A Floral Hat

maske bedia

– Tuğba’nın ismini vermek istemeyen bir arkadaşı “Tuğba’yı şöhret ve para bozmadı Tuğba zaten hep böyleydi siz onu yeni tanıdınız yargılamayın arkadaşımı” diyerek Tuğba’nın yanında olduğunu hissettirdi.

maske toba

– TÖFC üyesi olduğunu iddia eden bir genç kızımızda yüzünü gizleyerek Tuğba’ya Türk halkı olarak destek olduklarını ve onu harcatmayacaklarını açıkladı –

Kendisinden bu haberi yazmak için izin istediğimiz genç yıldızda buradan bizim aracılığımızla hayranlarına bir mesaj iletti (wireless şifresi bulamadığı için whatsapptan grup açamamış): “Son günlerde şahsım hakkında basında çıkan İspanya’ya rehabilatasyona gidiyor haberleri gerçeği yansıtmamaktadır. İspanya’ya Penelope Cruz’dan oyunculuk dersi almaya gidiyorum. Beni Özleyin ;)” (Penelope Cruze resmi twitter sayfasından bu haberi yalanladı).

sigara puro

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s